Osobné výťahy slúžia na prepravu osôb a menších nákladov (bicykel, batožina) s maximálnou hmotnosťou 2000 kg. Dodávame trakčné (ťažné) výťahy, ktoré sú zavesené na lane a pohybujú sa cez poháňanú kladku. Pokiaľ do priestoru nemožno umiestniť klasický lanový výťah, montujeme hydraulický výťah.

Ponuka osobných výťahov

  • klasické osobné výťahy vo verejných budovách a obytných domoch
  • výťahy na dopravu do podzemných stavieb (podzemné garáže, metro)
  • "mini" výťahy do firemných sídiel, rodinných domov, penziónov, ordinácií, a pod.
Osobné výťahy

Bezpečné a spoľahlivé osobné a domové výťahy

Budovy sa stavajú stále vyššie a s tým sa zvyšuje tiež dopyt po mobilných prepravných prostriedkoch. V prípade osobných výťahov treba venovať veľkú pozornosť kvalitnému zabezpečeniu prepravy osôb v súlade s prísnymi normami. Osobné výťahy z našej ponuky sú prispôsobené preprave imobilných a aj inak invalidných osôb, vďaka dostatočnej šírke výťahov a dosahu ovládacieho zariadenia.

Naše výťahy disponujú aj funkciou núdzový zjazd - výťah počas výpadku el. prúdu dôjde do najnižšej stanice a otvorí dvere.

Osobné výťahy

Priechodné výťahy

V prípade, že hlavný vstup domu je oproti vstupu k existujúcemu výťahu, je ideálnym riešením priechodný výťah. Priechodný výťah je osadený dvojicou dverí a nezužuje šírku schodiska. Táto podmienka obvykle nie inými firmami dodržaná.

Pri tejto úprave výťahu vykonávame kompletnú výmenu výťahu aj šachty. Náš systém opláštenia je prispôsobený k čo najkratšej dobe odstávky výťahu, ktorá je skrátená na najviac 5 týždňov (oproti 8 týždňom pri klasickom spôsobe opláštenia).

Nezáväzný dopyt výťahu

Všetky polia formulára sú povinné.

  • Telefón:
    00421 36 631 75 40

  • Andreja Kmeťa 32
    934 05 Levice

© 2019 LIFT SERVIS Levice s.r.o.
Frio.sk