Plníme požiadavky zákazníka tak, aby celkový dizajn, prevedenie a funkčnosť kabíny spĺňali jeho očakávania z hľadiska estetiky a potreby praktického využitia. Naše kabíny sú konštrukčne navrhované podľa dispozície výťahovej šachty – umenie sa prispôsobiť aj atypickým rozmerom, vďaka čomu je možné maximalizovať veľkosť kabíny. Pri projekcii a výrobe je braný ohľad na pevnostné požiadavky podľa noriem a dlhodobú spoľahlivú prevádzku.

Samozrejmosťou je tenzometrické váženie zaťaženia a automatická ventilácia vzduchu v kabíne. V prípade požiadavky je možné dodať kamerový systém.

Materiály, s ktorými pracujeme

KOMAXIT RAL

Ponúkame celú škálu odtieňov RAL. Vieme ponúknuť povrchovú úpravu nástrekom komaxit podľa priania, vrátane farebných kombinácií. Možnosť kombinovať s nerezom. Komaxit je práškové lakovanie a moderná technológia povrchovej úpravy kovov. Komaxitový nástrek je ľahko opraviteľný, preto je maximálne vhodný pre voľne prístupné výťahy.

KOMAXIT RAL

POLYREY

Dekoratívny vysokotlakový laminát, ktorý je všestranný, odolný a hygienický. Má vysokú odolnosť voči vnútorným vplyvom (nárazy, škrabance, škvrny a pod.). Ponúkame celú škálu dekorov. Vlastným vykonávaním obkladov stien kabín zaručujeme dlhodobú stálosť s nemeniacimi sa vlastnosťami. Obklad POLYREY je možné kombinovať s nerezom

polyrey

Podlahy ALTRO

Podlahová krytina ALTRO je vhodný povrch do výťahových kabín. Povrch je zdrsnený, z dôvodu protišmykových vlastností, avšak ľahko umývateľný. Ponúkame na výber z množstva vzorov. Ako alternatívu ku krytine ALTRO ponúkame podlahu z hliníkového plechu. Ďalšou možnosťou je zhotovenie oceľovej vane a prevedenie podlahy z dlažby.

altro

Nerez

Nerezová oceľ so zvýšenou odolnosťou voči chemickej a elektrochemickej korózii. Vďaka svojim vlastnostiam sa výborne hodí pre použitie v potravinárskom priemysle, nemocniciach a zdravotníckych zariadeniach. Výborne odoláva vode, vlhkosti, jedlým
kyselinám či slabým organickým a neorganickým kyselinám.

Nerez

Možnosti voliteľných komponentov

Sedátka

Trubkové sklopné sedačky z leštených nerezových trubiek. Dlhodobá spoľahlivá funkčnosť a stálosť materiálu s jednoduchým čistením.

Sedátko

Zrkadlá

Bezpečnostné s leštenými hranami. Kotvenie zrkadla je štvorbodové s ozdobnými kotvami s možnosťou úpravy komaxit. Na prianie zákazníka je možnosť osadiť zrkadlo nalepením priamo na stenu výťahu.

Zrkadlá

Madlá

Štandardné leštené nerezové trubky – jednoduchá údržba a stálosť materiálu. Na prianie je možné vyhotoviť madlá v komaxitovom prevedení rôznych tvarov.

Madlá

Podhľady

Strop tvorený podhľadom z ušľachtilých materiálov rôznych tvarov a prevedení.

Podhľady

Okopové plechy

Štandardne je použitá brúsená nerez s výškou 120 mm. Na prianie zákazníka je možné vyhotoviť iné výšky, prípadne leštený alebo štrukturovaný nerez. Okopy je možné zhotoviť aj v oceľovej úprave s komaxitovým nástrekom.

Okopové plechy

Konfigurátor výťahov

Zostavte si vizualizáciu Vášho nového výťahu pomocou niekoľkých kliknutí.