Dvere výťahov používame od dlhoročných najväčších európskych výrobcov podľa miesta určenia a technického prevedenia. Dôraz kladieme na kvalitné výrobky s dlhodobou životnosťou.

Ponúkame výťahové dvere, ktoré je možné nainštalovať do všetkých typov výťahových šácht. Spojením moderného designu a kvalitného spracovania získate nadčasové riešenie, ktoré je vhodné ako pre výmeny výťahov v bytových domoch, tak aj pre realizácie nových výťahov.

Nami ponúkané výhody dodávaných dverí

  • Automatické šachtové dvere (centrálne, teleskopické) sú výrobky so špeciálnymi úpravami pre úzke šachty alebo pre štandardné rozmery od spoločnosti WITTUR – jeden z najväčších dlhoročných európskych výrobcov dverí.
  • Pre nákladné výťahy používame kabínové zvisle výsuvné bariéry.
  • Uvedené druhy dvier je možné ponúknuť vo veľkej škále farebných odtieňov, prípadne v nerezovom prevedení – leštený, brúsený v rôznych štruktúrach.
  • Ručné šachtové dvere sú vždy pevnostne nadštandardného riešenia s dlhodobou funkčnosťou. Dvere sú tzv. „poloautomatické“ – zatváranie je zaistené vstavanými samozatváračmi, konečný pohyb dovretia je tlmený jedinečným spôsobom bez nárazu (veľmi nízka hladina hluku). Možnosť rôznych farebných odtieňov a voľba presklenia.
  • Kabínové dvere BUS (pre kombináciu s ručnými šachtovými dverami), ponúkame v nerezovom prevedení s možnosťou okienok.
Výťahové dvere

Konfigurátor výťahov

Zostavte si vizualizáciu Vášho nového výťahu pomocou niekoľkých kliknutí.