LIFT SERVIS Levice s.r.o. zabezpečuje komplexné služby v oblasti zdvíhacích zariadení.
Nové výťahy • Výmeny • Modernizácie • Servis • Výťahy do rodinných domov • Plošiny

Patríme medzi najskúsenejšie a najstabilnejšie spoločnosti v odbore zdvíhacích zariadení na slovenskom trhu, čoho dôkazom je aj viac ako 30 ročná existencia spoločnosti. Počas tohto obdobia sme kládli dôraz nielen na kvalitu, ale aj spokojnosť zákazníka, pri akejkoľvek náročnej požiadavke. Nadväzujeme na dlhoročnú výťahársku tradíciu, ktorej činnosť sa datuje od roku 1974, ako nástupnícka organizácia bývalého mestského podniku Temos Levice – pobočka výťahy.

Zamestnávame skúsených pracovníkov s dlhoročnou praxou a odborným vzdelaním, ktorí dbajú na individuálny prístup k zákazníkovi.

Máme za sebou stovky zrealizovaných projektov rôzneho charakteru, pričom pravidelne poskytujeme inovatívne a ekonomicky výhodné riešenia s ohľadom na ekologickú šetrnosť a úsporu elektrickej energie. Pri práci kladieme dôraz na vysokú kvalitu a dodržiavanie všetkých bezpečnostných právnych noriem.

Poskytujeme záručný ako aj pozáručný servis na všetky nami poskytované služby. Spolupracujeme s renomovanými európskymi dodávateľmi kvalitných výťahových komponentov.

Prečo si nás vybrať?

Kvalita

Spolupracujeme s renomovanými európskymi dodávateľmi kvalitných výťahových komponentov.

Skúsenosti

Na trhu pôsobíme aktívne od roku 1991 a máme za sebou stovky zrealizovaných projektov pre rôznych zákazníkov.

Individuálny prístup

Zakladáme si na osobnom prístupe k zákazníkovi prostredníctvom našich skúsených pracovníkov, ktorí sú Vám plne k dispozícii, či už pri výbere výťahu, alebo samotnom poskytovaní
našich služieb.

Komplexný servis

Poskytujeme záručný ako aj pozáručný servis na všetky nami poskytované služby, vrátane dodávok náhradných dielov.

Povedali o nás

Drahuša Paľagová
Drahuša Paľagová
2023-11-10
V bytovom dome Kremnická 17-19 NR nám spoločnosť Liftservis Levice zrealizovala pred 4 rokmi dodávku a montáž výťahov. Spokojnosť, ktorú mali obyvatelia domu z doby realizácie výťahov, sa preniesla aj do obdobia ich užívania. Spoločnosť dôsledne rešpektuje podmienky zmluvy na vykonávanie servisu, pravidelne v stanovených termínoch uskutočňuje predpismi požadované kontroly. Reagujú promtne a operatívne aj v ojedinelých prípadoch, ak dôjde k neočakávanej poruche. Výkon servisných prác je na úrovni, umožňuje obyvateľom domu priebežne ich užívať. Ďakujem a prajem veľa spokojných zákazníkov.
Prenájom priestorov
Prenájom priestorov
2023-09-29
Mestské kultúrne stredisko Levice, Mesto Levice Do rekonštruovanej budovy Centra tolerancie ( bývalá židovská škola Levice) nám firma LIFT SERVIS montovala výťah. Od prvého stretnutia, demontáže starého výťahu, montovania nového sme vedeli, že budeme spokojní. Vysoko profesionálny a odborný prístup zamestnancov, dokončenie zákazky včas, bezproblémový prístup. Mali sme už skúsenosť z budovy CK Junior, kde nám robia servis a vysoká spokojnosť. Vrelo doporučujeme:)
Ďurian Peter
Ďurian Peter
2023-09-27
Dobrý deň, čo sa týka spolupráce sme spokojný. Od demontáže starého výťahu po inštaláciu nového. Všetko prebehlo podľa dohodnutého harmonogramu. Za nás maximálna spokojnosť. ŠPED-TRANS Levice, a.s. S pozdravom Ďurian
Ladislav Kollar
Ladislav Kollar
2023-09-21
Dobrý deň. Chcem sa podeliť o skúsenosti pri spolupráci so spoločnosťou Liftservis. V našom zariadení pre seniorov sme spolupracovali pri dodávke a montáži výťahov - lôžkový výťah a dva nákladné výťahy. Celá zákazka bola odovzdaná včas, dokonale a profesionálne. Prístup konateľa aj zamestnancov bol seriózny a všetko sa riešilo okamžite. V podstate sme ani nevedeli, že sa nainštaloval a sfunkčnil výťah. Chcem odporučiť každému, kto rozmýšľa nad výmenou/kúpou výťahov, aby sa s kľudným svedomím obrátil na spomínanú spoločnosť. Môžem len odporúčať… 😉😊👍
Dávid Fodor
Dávid Fodor
2023-09-21
Firma realizovala vyťahy na našom BD dome na ulici Ľ. Fullu 2495/21 v Topoľčanoch. Boli sme maximálne spokojný. Ferový prístup od začiatku do konca. Všetko čo sme si dohodli splnili na jednotku. Mila a úctiva partia montážnikov. Každý den po sebe upratali a snažili sa nám výjsť maximálne v ústrety. Pokiaľ hľadáte kvalitnú firmu a s ľudským prístupom. Už viac nehľadajte. Je to LIFT SERVIS LEVICE a pán Bielik.
Jana Michaleova
Jana Michaleova
2022-11-11
Firma LIFT Servis Levice realizovala v našom bytovom dome kompletnú výmenu osobného aj nákladného výťahu. S prístupom firmy od oslovenia až po realizáciu zákazky sme veľmi spokojní. Pracovníci, ktorí samotnú výmenu realizovali mali veľmi profesionálny prístup tak k práci ako aj k nám obyvateľom domu. Bolo to náročných 10 týždňov, ale všetko prebehlo k našej spokojnosti. Ďakujeme. J. Michaleová, SZV Partizánska 57, Nitra
Jaroslav Bartos
Jaroslav Bartos
2021-09-07
Pracujem pre firmu
Vladimir Hebert
Vladimir Hebert
2021-01-19
1. 6. 2019 začali práce na výmene výťahov v našom panelovom dome. Dňa 9.9.2019 bol spustený do prevádzky posledný, šiesty výťah. A to všetko popri kovidových opatreniach. Práce prebiehali podľa stanoveného plánu. Vlastníci bytov sa dokázali tým pádom prispôsobiť obtiažnym podmienkam počas výmeny výťahu. Komunikácia s firmou bola na vysokej úrovni. Výsledkom sú väčšie, tichšie a kultúrnejšie výťahy a spokojní vlastníci. Firmu doporučujem! Vladimír Hebert, predseda SVB P.O.Hviezdoslava 616, Levice
Stewe F
Stewe F
2021-01-14
Ako predseda samosprávy bytového domu A. Bernoláka 1-7 Lučenec môžem konštatovať, že táto spoločnosť urobila výmenu výťahov v našom dome veľmi kvalitne a všetci bývajúci (55 rodín) je veľmi spokojných. Máme úplne nový výťah, väčší, širší, krajší a komfortnejší ako bolo doteraz. Vozenie sa je teraz už zážitok. Žiadna suseda ani nevie kedy ten výťah ide a kedy stojí. Aj súvisiace práce na schodisku sú urobené veľmi dobre. Zrkadlo schodiska je uzatvorené, nové madlo. Naozaj môžem iba odporučiť. realizácia 12_2020.

Naši partneri

Výber z našich najkrajších realizácií